Message from the Dean

Events

Please view the Virtual Celebrations page for information about our virtual events and department activities celebrating this year’s graduating class, or visit the 2021 Graduation Celebration main page.

Stories

Graduate Listing

The students listed below have been awarded degrees by the Senate of Carleton University in June 2021.

Please click here for a list of medals and awards winners.

Doctoral Graduates

Tareq Abuimara Civil Engineering
Ibrahim Mohamed Zedan Ali Mechanical Engineering
Yagmur Babaoglu Environmental Engineering
Mohammadamin Hosseini Civil Engineering
Nima Javanbakht Electrical and Computer Engineering
Tayebeh Lotfi Mahyari Electrical and Computer Engineering
Ahmed Mohammed Raoof Electrical and Computer Engineering
Odai S. Salman Electrical and Computer Engineering
Tuoxin Wang Electrical and Computer Engineering
Setareh Yazdkhasti Aerospace Engineering
Afsane Zahmatkesh Electrical and Computer Engineering

Masters Graduates

Master of Applied Science

Ivan Mark Amor Electrical and Computer Engineering
Satyake Bakshi Biomedical Engineering
Christopher Lee Campbell Mechanical Engineering
Bannya Chanda Electrical and Computer Engineering
Nadine Terumi Maria de Bruyn Environmental Engineering
Jeffrey Grant Wayne Hough Mechanical Engineering
Andi Huang Electrical and Computer Engineering
Yusra Jat Electrical and Computer Engineering
Rufes Stephen John Sundarraj Civil Engineering
Tina Khamenehmohammadi Technology Innovation Management
Stephanie Rebecca Lowell Mechanical Engineering
Seyed-Ali Nouri Electrical and Computer Engineering
Rene Nyangezi Electrical and Computer Engineering
Milan Patel Electrical and Computer Engineering
Hirlatu Yose Peruga Environmental Engineering
Aishwarya Purohit Biomedical Engineering
Unnati Rajeshkumar Thakkar Electrical and Computer Engineering
Riana Emina Vidjen Civil Engineering
Adam Boswell Weigert Civil Engineering

Master of Architecture

Nicholas Richard Bava
James Michael Beach
Etienne Bérubé
James Joseph Caporicci
Brian Yat Long Cheung
Stephanie Chretien
Laura Ainsley Ireland Clark
Shannon Marie Clark
Deanna Emily Coates
Pouian Delfanazari
Keely Cecilia Dobranski
Sally Omer Ahmed El Sayed
Fiki Marie Falola
Matthew Fung
Walter Hoi-Ho Fu
Michèle Gagnon
Sophie Ganan Gavela
Emma Jade Goodwin
Shelby Hagerman
Joo Sung Hong
Robin Grace Hoytema
Tina Weiyu Huang
Sinan Husic
Paul McKenzie Jackson
Michael Walter David Jaworski
Gregory Juneau
Shaylyn Sarah Kelly
Khadija Khadija
Alvin Chiu Cheuk Kwan
Dawn Ling
Felix Ferdinand Mayer
Catherine McBain
Luke Ciaran McElcheran
Ian Jacob Ngan
Jake Harris Nogy
Analiz Ochoa
Kristen Oyama
Robin Papp
Alexandra Evelyn Olivia Pereira-Edwards
Kristine Prochnau
Camille Ringrose
Rehab Salama
Joel Connor Tremblay
Nastassia Usenka
Freed Rennan Vieira Gomes
John Douglas Vieira
Melissa Wall
Kimberley Sonia Wint
Winnie Wong
Brooke Zacharuk

Master of Design

Christel Ayoub Industrial Design
Angela Fahlman Industrial Design
Vincere Ip Industrial Design
Lindsay McCauley Industrial Design

Master of Engineering

Amin Abu Koash Electrical and Computer
Waleed Jamal Abu Qaddum Electrical and Computer
Oluwasola Bolade Adare Technology Innovation Management
Temiloluwa Esther Adejuwon Technology Innovation Management
Syed Ishmam Ahmad Electrical and Computer
Maima Ahmed Technology Innovation Management
Olumide Akinola Electrical and Computer
Lakshmi Srinivas Jaidev Akula Electrical and Computer
El Yazid Alaoui Civil
Ayman Salah Mostafa Ali Technology Innovation Management
Ragunath Anbarasu Electrical and Computer
Ritika Arora Electrical and Computer
Shrinidhi Ayyalusamy Civil
Jenisha Chaturbhai Babariya Electrical and Computer
Vignesh Balaji Electrical and Computer
Satya Bhusan Banik Electrical and Computer
Yash Rajeshchandra Baria Environmental
Neel Bhavesh Barot Electrical and Computer
Ermela Bashuri Technology Innovation Management
Narendran Baskaran Mechanical
Rishi Bhalla Technology Innovation Management
Aditi Bhardwaj Electrical and Computer
Yash Anilkumar Bhavsar Civil
Lalit Srikant Bhyravarjula Electrical and Computer
Curtis Allen Black Sustainable Energy
Darshan Sureshkumar Brahmbhatt Electrical and Computer
Theo Anthony Bruulsema Aerospace
Sri Sai Padma Lalitha Reddy Budigi Technology Innovation Management
Syed Burhan Mechanical
Yakshareddy Burri Civil
Danielle Victoria Butson Sustainable Energy
Abdalla Ayad B. Zreiba Mechanical
Shubham Venilal Chachapara Environmental
Vinay Chalagundla Civil
Divyangkumar Jaysukhbhai Chanchad Civil
Sowndarya Chanumolu Electrical and Computer
Aditi Arun Chaskar Technology Innovation Management
Bhavin Dinesh Chauhan Technology Innovation Management
Somtochukwu Dennis Chinedu Aerospace
Pooja Chinta Environmental
Shruthi Reddy Chireddy Technology Innovation Management
Amarachi Maryann Chukwu Technology Innovation Management
Shreya Vithalbhai Dhanani Electrical and Computer
Sumit Kumar Dimri Electrical and Computer
Lohit Kumar Donavalli Technology Innovation Management
Eden Andrea D’souza Biomedical
Mohammad Saad Durrani Civil
Tarun Dwivedi Electrical and Computer
Mitchelle Urenna Ekekwe Technology Innovation Management
Swetha Eshvar Technology Innovation Management
Arash Farahani Technology Innovation Management
Fatima Fouzia Electrical and Computer
Aditya Rajendra Gaikwad Electrical and Computer
Kinjal Hipulbhai Gajjar Civil
Lokesh Gajula Aerospace
Sweta Sree Ganne Electrical and Computer
Chang Gao Electrical and Computer
Kezia George Biomedical
Farnoosh Ghobadi Environmental
Ericson Gonsalves Civil
Naga Sruti Gottipati Electrical and Computer
Amuleen Gulati Electrical and Computer
Khamis Haggag Sustainable Energy
Aalap Hemendra Halvadia Civil
Adhithyan Haridas Electrical and Computer
Lathapriya Hariharan Technology Innovation Management
Jahangir Hedayatialiabadi Civil
Prasanna Ganesh Iyer Aerospace
Kaushik Jagadeesan Civil
Sunanthaa Jayaseelan Electrical and Computer
Gurkaran Singh Kahlon Electrical and Computer
Jigarkumar Harasukhbhai Kakadiya Civil
Sai Prakash Kaleri Civil
Aniruudh Kannan Electrical and Computer
Humam Karabala Mechanical
Dinesh Katta Civil
Jashandeep Kaur Electrical and Computer
John Kayode-Abusi Technology Innovation Management
Rahul Mahadev Kesarkar Civil
Samarth Ravi Khanapur Civil
Janki Ghanshyambhai Khatroja Electrical and Computer
George Kurian Kochukaleekal Technology Innovation Management
Tharun Reddy Kommula Civil
Anil Kumar Reddy Kota Civil
Sneha Kotai Technology Innovation Management
Sai Surya Kartheek Kouthavarapu Civil
Megha Krishnappa Civil
Eswara Ajith Varma Kutcherlapati Civil
Curtis Gerald Derek Lacelle Biomedical
Yujia Liu Civil
Sujith Kumar Madarapaka Civil
Nirmalkumar Dhansukhbhai Maisuria Civil
Kavya Manakan Technology Innovation Management
Harishyam Manoharan Sobha Environmental
Devang Manoj Maratha Civil
Zaafar Mehmood Technology Innovation Management
Jigar Dilesh Mehta Electrical and Computer
Mirza Shoaib Ali Baig Civil
Mohammed Suhail Naveed Civil
Zeeshan Mohammed Civil
Mohmadmahir Mohmadsaid Momin Technology Innovation Management
Hariprasad Munusamy Electrical and Computer
Abdul-Rahman Musah Civil
Visal Muthanapalli Electrical and Computer
Nithin Kumar Nandakumar Electrical and Computer
John Andrew O’Brian Nelson Technology Innovation Management
Michael Carl Nelson Civil
Hai Ngoc Nguyen Electrical and Computer
Yinka Adeola Olanrewaju-Olawepo Technology Innovation Management
Tolulope A. Olutade Technology Innovation Management
Osazuwa Edwin Omoigui Technology Innovation Management
Chiamaka Rita Onwunma Technology Innovation Management
Surender Palakonda Mechanical
Ashok Reddy Pamula Civil
Brijesh Mansukhbhai Pansuriya Civil
Vishwa Kiransinh Parmar Civil
Akshay Bhaskarbhai Patel Electrical and Computer
Akshay Pankajkumar Patel Electrical and Computer
Ankur Harshadbhai Patel Electrical and Computer
Bhavya Hemanshu Patel Electrical and Computer
Laksha Mukeshkumar Patel Civil
Nisarg Vinodbhai Patel Electrical and Computer
Parthkumar Pankajkumar Patel Electrical and Computer
Rupenkumar Kiritbhai Patel Electrical and Computer
Sarveshkumar Jayantibhai Patel Electrical and Computer
Shreya Hemendrabhai Patel Electrical and Computer
Eric Conley Paterson Electrical and Computer
Ishaan Pathania Civil
Praveen Kumar Pinnamaneni Electrical and Computer
Naveen Potu Electrical and Computer
Pragya Pusp Electrical and Computer
Soundharya Bommi Raja Bommannan Electrical and Computer
Vishnu Rajasekar Electrical and Computer
Karthik Rajipet Civil
Prathmesh Ranaut Electrical and Computer
Rehan Danish Technology Innovation Management
Sharan Sadhu Sustainable Energy
Gangadhar Atchut Kumar Sagubandi Technology Innovation Management
Rahul Saidha Electrical and Computer
Hardik Kamleshkumar Sakariya Civil
Aashirwad Sangal Environmental
Praveenraj Saravanan Technology Innovation Management
Keerthi Reddy Sarvigari Technology Innovation Management
Kshiti Satti Technology Innovation Management
Dixita Dilip Sawant Civil
Sahil Chetankumar Sayani Civil
Michael Derek Schrier Biomedical
Petar Sekulic Civil
Nikhil Shah Electrical and Computer
Shailly Ashok Shah Electrical and Computer
Shweta Harshadkumar Shah Electrical and Computer
Asher Shaji Electrical and Computer
Devi Priya Darshine Shanmugam Environmental
Shubham Nimeshbhai Sharma Environmental
Amitav Shaw Electrical and Computer
Jintong Shi Civil
Maalatesh Kiran Shindhe Technology Innovation Management
Prakalp Shrivastava Infrastructure Protection and International Security
Charuhasini Simhadri Electrical and Computer
Sima Singaravelu Civil
Aman Paul Singh Electrical and Computer
Arshpreet Singh Electrical and Computer
Paramveer Singh Electrical and Computer
Gurupriya Sridhar Civil
Anoopa Susan Kuriakose Environmental
Harshil Bhupatbhai Sutariya Civil
Sunny Rajendrakumar Sutariya Civil
Furqan Syed Mechanical
Syed Mohammed Abdul Jabbar Mechanical
Shahrazad Taher Mechanical
Anusha Talluri Civil
Shreya Taneja Electrical and Computer
Abarna Thilagar Technology Innovation Management
Vikas Jaysukhbhai Thummar Civil
Jayanthan Thuraisingam Civil
Udeme Anselem Udoh Technology Innovation Management
Shreya Rajeshbhai Vachhani Environmental
Dhrumil Chandubhai Vadadoriya Electrical and Computer
Hirenkumar Sureshbhai Vaghela Environmental
Sai Vijay Simha Reddy Vesangi Civil
Tirth Sandipbhai Vyas Electrical and Computer
Rayner Guan-Jad Wong Technology Innovation Management
Kai Xia Electrical and Computer
Sravya Yarlagadda Electrical and Computer
Apoorva Yeddula Electrical and Computer
Mohammad Zaripour Technology Innovation Management
Yin Yu Rachel Zhang Biomedical

Master of Information Technology

Maxwell Ekow Okine Andah Network Technology
Ayoub Gharbi Digital Media
Abirami Gounassegarane Network Technology
Fahmida Haque Network Technology
Renil Dineshbhai Katrodiya Network Technology

Graduate Certificates and Diplomas

Graduate Diploma in Architectural Conservation

Robin Grace Hoytema

Undergraduate A to Z

Bachelor of Engineering Muhammad Shabeeh Raza Abbas
Bachelor of Engineering Seifeldin Mohamed Hussin Abdelhamid
Bachelor of Engineering Ahmed Hossam Abdel Mottleb
Bachelor of Engineering Ahmed Waleed Ahmed Abdullah
Bachelor of Industrial Design Yassin Kevin Abdullah
Bachelor of Engineering Shehab Imad Abdulwali
Bachelor of Engineering Oluwafunbi Aboderin
Bachelor of Engineering Faisal Aboujamee
Bachelor of Engineering Firas Aboujamee
Bachelor of Engineering Taylor Abraham With High Distinction
Bachelor of Engineering Abdallah Abu-Jaradeh
Bachelor of Architectural Studies Dana Marie-Claire Adamus With Distinction
Bachelor of Engineering Daniel Nii Adoquaye Addo
Bachelor of Engineering Tamilore Aderonke Adeleke
Bachelor of Engineering Muhammad Afnan
Bachelor of Engineering Stephen Oghenefejiro Agberien
Bachelor of Engineering Chidera Chidindu Joseph Agbogu
Bachelor of Engineering William Robert Agocs
Bachelor of Engineering Mary-Claire Chukwuemelie Agwai
Bachelor of Engineering Fareed Ahmad
Bachelor of Engineering Umaer Ahmed
Bachelor of Engineering Chandler Gordon Aitken
Bachelor of Engineering Victoria Anuoluwa Ajila With High Distinction
Bachelor of Information Technology Ramah Hamza Al Aidie
Bachelor of Engineering Mohammad Javad Alasadi
Bachelor of Engineering James Caleb Alexander With High Distinction
Bachelor of Engineering Ramzi Al-Faghouri
Bachelor of Engineering Omar Algindy
Bachelor of Engineering Ghezel Hilmi Saied Al-Hakim
Bachelor of Engineering Ibrahim Ali
Bachelor of Engineering Hamid Alizadeh
Bachelor of Engineering Mohammad Tarik Almalak With Distinction
Bachelor of Engineering Ruqaya Almalki With High Distinction
Bachelor of Engineering Mohamad Al-Saadi
Bachelor of Engineering Abdulrahman Alsayed
Bachelor of Engineering Mahmoud Riad Al Sous
Bachelor of Engineering Bolor Altangerel
Bachelor of Information Technology Hafssa Hamid Kareem Al-Zaidi
Bachelor of Engineering Aisha Al-Zouaghi
Bachelor of Engineering Joseph Kingsley A. Amiah
Bachelor of Engineering Nika Amralah With Distinction
Bachelor of Engineering Nicholas Anagnostopoulos
Bachelor of Engineering James Albert Anawati With High Distinction
Bachelor of Engineering Yasmin Marie Anderson
Bachelor of Engineering Evan Alexander Angus
Bachelor of Engineering Rahul Anilkumar With High Distinction
Bachelor of Industrial Design Maxine Arbez Cheung With Distinction
Bachelor of Engineering Brendan Armstrong
Bachelor of Engineering Nicholas William Armstrong
Bachelor of Engineering Zaid Khaled Husain Atiah
Bachelor of Engineering Maya Avni With Distinction
Bachelor of Engineering Maryam Kh Awadh
Bachelor of Architectural Studies Jessica Catherine Babe With High Distinction
Bachelor of Engineering Francis Edward Baccin-Smith With High Distinction
Bachelor of Information Technology Arina Bagdasaryan
Bachelor of Engineering Adam Graham Baggs
Bachelor of Engineering Britney Baker
Bachelor of Information Technology Hatim Bakkali
Bachelor of Engineering Ragini Bakshi With Distinction
Bachelor of Engineering Kliti Bala With Distinction
Bachelor of Engineering Braden Kenneth Bale
Bachelor of Engineering John Robert Ballantyne
Bachelor of Engineering Mariana Vieira Barros
Bachelor of Information Technology Hadja Barry
Bachelor of Information Technology Sarah Barssoum
Bachelor of Engineering Dominic Bastarache
Bachelor of Engineering Kwabena Gyasi Bawuah
Bachelor of Engineering Himanshu Bedi
Bachelor of Architectural Studies Kseniia Beliaeva With Distinction
Bachelor of Engineering Liam Eric Bernier
Bachelor of Information Technology Adama Jan Richard Bertrand
Bachelor of Engineering Andreas Nils Besemann
Bachelor of Engineering Matthew Owen Betts With High Distinction
Bachelor of Engineering Connor Jordan Hunter Bezanson
Bachelor of Engineering Japjit Singh Bhachoo
Bachelor of Engineering Archit Bhatia
Bachelor of Engineering Nirjar Bhojak
Bachelor of Engineering Arthur Patrice Bija Doualla
Bachelor of Engineering Madison Nancy Margaret Birch
Bachelor of Engineering Mahmoud Maien Marwan Bisiso
Bachelor of Architectural Studies Odessa Marie Boehm With High Distinction
Bachelor of Engineering Valerie Boileau
Bachelor of Engineering Aaron Taylor Booth
Bachelor of Engineering Ryan Boucher
Bachelor of Engineering Nicholas G. Boulanger
Bachelor of Engineering Michael David Jing Wing Bowie
Bachelor of Engineering Matthew David Bowman
Bachelor of Engineering Benjamin Steven Bozec
Bachelor of Engineering MacKenzie Grace Brannen With High Distinction
Bachelor of Engineering Robert Brassett
Bachelor of Architectural Studies Rachel K. Bricknell
Bachelor of Engineering Jacob William Bridge
Bachelor of Architectural Studies Victoria Lise Joanne Broadfoot
Bachelor of Industrial Design Iain James Cameron Brooksbank
Bachelor of Engineering Louis-Philipe Joseph Brosseau
Bachelor of Engineering Cameron Brown
Bachelor of Information Technology Jacob Côté Bryant
Bachelor of Engineering Hoang Xuan Bui With High Distinction
Bachelor of Engineering Paul Burbulea
Bachelor of Information Technology Jordan Kevin Bush With Distinction
Bachelor of Engineering Jake Daniel Buth
Bachelor of Engineering Danish Irfan Butt
Bachelor of Engineering Muhammad Aleem Nayyar Butt
Bachelor of Engineering Shahmir Shahid Butt
Bachelor of Engineering Angela Byun
Bachelor of Engineering Connor Dawson Cacciotti
Bachelor of Engineering Isabella Carias Melendez
Bachelor of Engineering Thomas Martin Carriere
Bachelor of Engineering Samuel Catherasoo With High Distinction
Bachelor of Engineering Nolan Kevin Chafe With High Distinction
Bachelor of Engineering Gabriel Chamoun
Bachelor of Engineering Karan Vir Chaudhary
Bachelor of Engineering Ahmad Saeed Chaudhry
Bachelor of Architectural Studies Colton Jared Chehowy
Bachelor of Engineering Chuangxin Chen
Bachelor of Engineering Haoyu Chen
Bachelor of Engineering Junyuan Chen
Bachelor of Engineering Mingxiang Chen
Bachelor of Engineering Xinyu Chen
Bachelor of Engineering Xuesong Chen
Bachelor of Engineering Yu Chu Chen With High Distinction
Bachelor of Engineering Zewen Chen
Bachelor of Engineering Martin Hayden Joseph Chesser
Bachelor of Engineering Basel Chihabi
Bachelor of Engineering Taashira Wesley Chikosi
Bachelor of Industrial Design Jordan Evan Chin With High Distinction
Bachelor of Engineering Jacob Choi
Bachelor of Industrial Design Mijung Choi
Bachelor of Architectural Studies Michael Edward Chopowick With Distinction
Bachelor of Industrial Design Marek Arjun Chopra With Distinction
Bachelor of Engineering Justin Lawrence Chouinard
Bachelor of Engineering Farhan Mahmood Chowdhury With Distinction
Bachelor of Engineering Adam Salvatore Cino
Bachelor of Engineering Joshua James Colford
Bachelor of Engineering Justin Michael Collacutt With High Distinction
Bachelor of Engineering Laura Hope Colley With High Distinction
Bachelor of Engineering Kyra Mercedes Cooper
Bachelor of Engineering Eric Dan Cosoreanu
Bachelor of Architectural Studies Isabelle Anne Cote With High Distinction
Bachelor of Engineering Shakir Victor Cottle
Bachelor of Engineering Steven Douglas Cramp
Bachelor of Information Technology Rowan Elizabeth Cummings
Bachelor of Engineering Luca Curcio With High Distinction
Bachelor of Engineering Matthew David Czapalay
Bachelor of Engineering Jonathan Dafoe With Distinction
Bachelor of Engineering Omar Nader Fadl Maamoun Dahab
Bachelor of Engineering Hassan Omar Dahrouj
Bachelor of Engineering Ethan Kelle Dakubo
Bachelor of Engineering Devon Daley
Bachelor of Information Technology Antoinella Nhat Vy Dam With Distinction
Bachelor of Engineering Ayebabomo Wilfred Dambo With High Distinction
Bachelor of Engineering Kristen Nicole Dam
Bachelor of Information Technology Philippe Owen Davies With Distinction
Bachelor of Engineering Ahmed Dawoud
Bachelor of Engineering Rosanne Devapriya De Almeida
Bachelor of Engineering Tinsae Muluneh Debele
Bachelor of Engineering Philippe Bruno Decoste With High Distinction
Bachelor of Architectural Studies Rubin Elliot De Jonge
Bachelor of Engineering Fuwei Deng
Bachelor of Architectural Studies Mathieu Mark Denis With Distinction
Bachelor of Engineering Justin Charles Denne With Distinction
Bachelor of Engineering Sai Vikranth Desu
Bachelor of Engineering Samuel Thordur Dewan With High Distinction
Bachelor of Engineering Udaypaul Singh Dhaliwal
Bachelor of Engineering Tufayl Dhalla With Distinction
Bachelor of Engineering Meet Sandeep Digrajkar
Bachelor of Engineering Joseph Dooley With High Distinction
Bachelor of Engineering Miranda Marie Doris With High Distinction
Bachelor of Information Technology Etienne Doucet-Leger
Bachelor of Architectural Studies Miriam Doyle With High Distinction
Bachelor of Engineering Bradley Dube With Distinction
Bachelor of Engineering Rohil Dubey
Bachelor of Engineering Adam Dublin With High Distinction
Bachelor of Industrial Design Isabelle Julienne Dufour With High Distinction
Bachelor of Engineering Zachary Frederick Duke
Bachelor of Engineering Emily Bryn Dundas With High Distinction
Bachelor of Engineering Nicholas Dunnion With Distinction
Bachelor of Engineering Andrew Edward Dybka
Bachelor of Architectural Studies Jimmy Ear With High Distinction
Bachelor of Engineering Oritseserundede Eda
Bachelor of Engineering Laird Eitreim
Bachelor of Engineering Deepak Raj Elango
Bachelor of Engineering Omar Elberougy
Bachelor of Engineering Mahmoud Ayman El-Boheisy
Bachelor of Engineering Sami El-Haraki
Bachelor of Engineering Daniel Robert Ellingwood With High Distinction
Bachelor of Engineering Shady Eloraby
Bachelor of Engineering Moustafa ElShamy With High Distinction
Bachelor of Engineering Christina Lai Hong Eng With Distinction
Bachelor of Engineering Cameron Jeffrey Euler
Bachelor of Industrial Design Claire Evans With High Distinction
Bachelor of Engineering Fernande Marie-Jo Ewondo
Bachelor of Engineering Kenechukwu Elochukwu Ezeoke
Bachelor of Engineering Steven Paul Fabbro
Bachelor of Engineering Mark Faltas Fayez Faheem With Distinction
Bachelor of Engineering Peng Sheng Fan With High Distinction
Bachelor of Engineering Yusuf Osama Faris
Bachelor of Engineering Adam Farmer
Bachelor of Engineering Korosh Fattahi Ghazi
Bachelor of Engineering Hamza Hassan Fazeli
Bachelor of Engineering Matthew Gary Featherston
Bachelor of Engineering Jorge Damaso Fernandez
Bachelor of Engineering Shane Ferreira
Bachelor of Engineering Julia Marie Ferri With Distinction
Bachelor of Engineering Valerie Mae Olmella Figuracion
Bachelor of Engineering Michael Chen Alburo Fortinez
Bachelor of Engineering Andrew Jordan Foster
Bachelor of Engineering William Scott Lloyd Frederick
Bachelor of Engineering Jordan Anthony Fremont
Bachelor of Engineering Adam Frey With High Distinction
Bachelor of Engineering Ryan Frohar With High Distinction
Bachelor of Engineering Zachary Flynn Fuller With High Distinction
Bachelor of Engineering Kelvin Fung With Distinction
Bachelor of Information Technology Chen Gwynn Gabutero
Bachelor of Engineering Alexandre Joseph Benoit Gagnier
Bachelor of Engineering Aarthi Ganesh
Bachelor of Information Technology Alejandro Garcia
Bachelor of Engineering Jon Dale Garcia With Distinction
Bachelor of Engineering Benjamin Gastis
Bachelor of Engineering Thomas Nicola Gatto With High Distinction
Bachelor of Engineering Ryan Gaudreault
Bachelor of Engineering Adam Steven Gauthier With High Distinction
Bachelor of Engineering David Edwin Gauthier
Bachelor of Engineering Devin Raymond Gauthier With High Distinction
Bachelor of Engineering Logan Nelson Matteo Gell
Bachelor of Engineering Mickey Brayden George
Bachelor of Engineering Rachel Emily Gerber
Bachelor of Engineering Colin William Bishop Gerhart
Bachelor of Engineering Seyed Amir Ghafari
Bachelor of Engineering Vishal Ghaie
Bachelor of Engineering Stuart Michael Gibb
Bachelor of Engineering Tyler Shane Gilmore
Bachelor of Engineering Alexander Gregory Gmerek
Bachelor of Information Technology Reed Andrew Edward Golden
Bachelor of Information Technology Anna Christina Goodman With High Distinction
Bachelor of Architectural Studies Landers Chaplin Gordon With High Distinction
Bachelor of Engineering Shaun Michael Gordon
Bachelor of Engineering Sean Howard Gormley
Bachelor of Engineering Travis Kent Gough
Bachelor of Engineering Hariprasadh Govindasamy Ravichandran With Distinction
Bachelor of Engineering Daniel William Graham
Bachelor of Industrial Design Emily Joan Gray With High Distinction
Bachelor of Engineering Sheldon Groeneveld With Distinction
Bachelor of Engineering Kaan Turker Gun
Bachelor of Engineering Daniel Thomas Gunther
Bachelor of Engineering Xiaozhe Guo
Bachelor of Engineering Matthew Gurzinski
Bachelor of Engineering Ryan Ho-Yun Guthrie
Bachelor of Engineering Ahmed Guura
Bachelor of Engineering Mackenzie Alexander Guy
Bachelor of Engineering Aziz Haddad
Bachelor of Engineering Umar Muhammad Hafeez With Distinction
Bachelor of Industrial Design Omar Haji Egeh
Bachelor of Engineering Farhin Rajesh Halani
Bachelor of Engineering Kira Anne Haller
Bachelor of Engineering Gregory Hamilton With High Distinction
Bachelor of Engineering Matthew Hamilton
Bachelor of Engineering Agborele Jnr Hammed
Bachelor of Engineering Sami Ghassan Hammoud
Bachelor of Engineering Nour Houda Hamzeh
Bachelor of Architectural Studies Mary Hanna
Bachelor of Architectural Studies Hassan Al Taher Hannawi
Bachelor of Engineering Dharina Kistnen Hanumunthadu
Bachelor of Architectural Studies Myles Alan Gabriel Hardy-Kavanagh With High Distinction
Bachelor of Engineering Jack Harold With High Distinction
Bachelor of Engineering Kobe Raine Joren Harrigan
Bachelor of Engineering Luke Harrington
Bachelor of Engineering Samuel Alexander Hassall
Bachelor of Engineering Idrees Hassan
Bachelor of Engineering Sonia Hassan-Legault
Bachelor of Engineering Musab Hassan
Bachelor of Engineering Donya Hassanzadeh With High Distinction
Bachelor of Engineering Adam James Heffernan
Bachelor of Architectural Studies Thilina Parakrama Herath
Bachelor of Engineering Niall Mitchell Hingston
Bachelor of Engineering Boyang Hong
Bachelor of Engineering Mohammed Tanvir Hossain
Bachelor of Engineering Ramtin Hosseini
Bachelor of Engineering Jacob Alexander Hourihan
Bachelor of Engineering Mackenzie Hoyle
Bachelor of Architectural Studies Enid Huang With Distinction
Bachelor of Engineering Ivan Hue
Bachelor of Engineering Zachary Thomas Huffman
Bachelor of Industrial Design Mandy Zoe Hui With High Distinction
Bachelor of Engineering Ethan Hunt With High Distinction
Bachelor of Engineering Hashim Hussen With Distinction
Bachelor of Engineering Ian Allan Hutchings
Bachelor of Engineering Joyce Ibrahim
Bachelor of Engineering Samy Ibrahim
Bachelor of Engineering Tamer Ibrahim
Bachelor of Engineering Yasmine Idris
Bachelor of Engineering Ayomide Ayomikun Ige
Bachelor of Engineering Idongesit Aniekan Ikon
Bachelor of Engineering Liam Stephen Irwin With High Distinction
Bachelor of Engineering Mohammed Ismail
Bachelor of Engineering Tarek Issa With High Distinction
Bachelor of Engineering Tyler Gregory Lloyd Jackson
Bachelor of Engineering Mohammed Tukur Jaji
Bachelor of Engineering Zoé Jeaurond
Bachelor of Engineering Benjamin Jelley
Bachelor of Engineering Graham Andrew Johnson With High Distinction
Bachelor of Engineering Kristen Grace Johnson
Bachelor of Architectural Studies Lauren Elizabeth Johnson With Distinction
Bachelor of Industrial Design Hannah Jane Jolley
Bachelor of Information Technology Joshua Andrew Jowett
Bachelor of Engineering Ehren Robert Julien-Neitzert With Distinction
Bachelor of Information Technology Chris Sadar Jure
Bachelor of Engineering Tarun Aditya Kalikivaya
Bachelor of Engineering Amirtaha Kamarei
Bachelor of Engineering Moustafa Mohamed Sherif Kamel
Bachelor of Engineering Gabriel Louis Karam With Distinction
Bachelor of Engineering Krishang Karir
Bachelor of Engineering Gregory Kartes
Bachelor of Engineering Suleiman Daoud Kassis
Bachelor of Engineering David Kemdirim
Bachelor of Engineering Jacob Michael James Kempt
Bachelor of Engineering Matthew Keyes
Bachelor of Engineering Nathan Alexander Key With High Distinction
Bachelor of Information Technology Mohamed Khalladi
Bachelor of Engineering Asfandyar Khan
Bachelor of Engineering Shoaib Khan With Distinction
Bachelor of Engineering Nikhil Kharbanda
Bachelor of Information Technology Brandyn Khastar
Bachelor of Engineering Bhavneet Singh Khela
Bachelor of Industrial Design Christina Heejae Kim
Bachelor of Engineering Andrey Kirillov With High Distinction
Bachelor of Engineering Sean Kirkby With High Distinction
Bachelor of Information Technology Japhet Kisenga Kilufia
Bachelor of Engineering Laween Kittani
Bachelor of Engineering Martin Milan Klamrowski
Bachelor of Engineering Joseph Paul Knizat With Distinction
Bachelor of Engineering James Knowlton
Bachelor of Information Technology Mitchell Koch With Distinction
Bachelor of Engineering Dominic Lukas Kocjan
Bachelor of Information Technology Oluwafolakemi Toritsemofe Koku
Bachelor of Engineering Matthew Ben Konieczny
Bachelor of Engineering Madelyn Mackenzie Krasnay
Bachelor of Engineering Scott Kroff With Distinction
Bachelor of Engineering Simon Mihal Krol With High Distinction
Bachelor of Engineering Mihailo Krstic With Distinction
Bachelor of Industrial Design Alexandar Kulic
Bachelor of Engineering Yohannes Bogale Kussia
Bachelor of Engineering Adam Labelle
Bachelor of Engineering Jacob Martin Laboissonniere With Distinction
Bachelor of Architectural Studies Federico Lacasia
Bachelor of Engineering Patrick Lacasse With High Distinction
Bachelor of Engineering Eliette Emma Lacaze Masmonteil
Bachelor of Architectural Studies Juliana Lacerda de Oliveira
Bachelor of Engineering Connor Andrew Laderoute
Bachelor of Architectural Studies Cheshta Lalit
Bachelor of Architectural Studies Emily Lalonde With Distinction
Bachelor of Engineering Safiya Eshe Lambert
Bachelor of Engineering Sarah Lamonica With Distinction
Bachelor of Engineering Cassidy Deneen Lang
Bachelor of Engineering Anjolaoluwa Omowumi Lasisi With Distinction
Bachelor of Engineering Chun Kit Marco Lau
Bachelor of Architectural Studies Tiffany Wing Yee Lau With High Distinction
Bachelor of Engineering Aaryn Victoria Lavallee With High Distinction
Bachelor of Engineering Megan Cynthia Lawlor
Bachelor of Engineering Miles Fintan Adare Lawlor
Bachelor of Information Technology Nathan Law
Bachelor of Information Technology Riley Maxwell Lawson
Bachelor of Engineering Joshua Layani
Bachelor of Engineering Alexandra Jane LeBarron
Bachelor of Engineering Marcel Alexander LeClair With Distinction
Bachelor of Industrial Design Jessica Siu Ching Lee With Distinction
Bachelor of Engineering Kaelan Michael Leroux
Bachelor of Engineering Trayvin Daniel Leroy
Bachelor of Engineering Thomas Frederick Leung With High Distinction
Bachelor of Engineering Jeremy Philippe Levasseur With High Distinction
Bachelor of Engineering Xander Lewis
Bachelor of Engineering Dannielle Ariane Libunao
Bachelor of Engineering Bridget Gabrielle Liddy
Bachelor of Engineering Mattias Lightstone With High Distinction
Bachelor of Engineering Minghui Li
Bachelor of Engineering Alan Lin
Bachelor of Engineering Justin Mark Lindblad
Bachelor of Engineering Ryan Murray Lindsay
Bachelor of Industrial Design Jordan Benjamin Linton
Bachelor of Engineering Runcheng Li
Bachelor of Engineering Chang Lin Liu
Bachelor of Engineering Changxin Liu
Bachelor of Information Technology David Liu With High Distinction
Bachelor of Engineering Yifang Liu
Bachelor of Engineering Xinrui Li With Distinction
Bachelor of Engineering Yisheng Li
Bachelor of Information Technology Kristopher Lloyd With Distinction
Bachelor of Engineering Lyndon Lo
Bachelor of Engineering Tristan Loomis
Bachelor of Engineering Juliet Lopuz
Bachelor of Information Technology Priscilla Yee-Lam Lo With High Distinction
Bachelor of Architectural Studies Noah Alexander Losani
Bachelor of Engineering Kurtis Jacob Losereit
Bachelor of Architectural Studies Calista Rachel Loten With High Distinction
Bachelor of Engineering Alexandra Rachel Lothrop
Bachelor of Engineering Ryan William Love With Distinction
Bachelor of Industrial Design Justin Whalen Low With High Distinction
Bachelor of Engineering Hongrui Lu
Bachelor of Engineering Naomi Amanda Lui-Hing
Bachelor of Engineering Jonathan Dillon Lunn With Distinction
Bachelor of Engineering Simrat Kaur Lyall
Bachelor of Architectural Studies Alexandra Nicole Kaylee Lyn With High Distinction
Bachelor of Engineering Jacob Thomas David Lyon
Bachelor of Engineering Gordon Lachlan Macdonald
Bachelor of Engineering Keigan Malcolm Macdonell With High Distinction
Bachelor of Engineering Shane MacIsaac With High Distinction
Bachelor of Architectural Studies Kaleigh Mackay
Bachelor of Architectural Studies Aidan Alexander Hamilton MacNaull With Distinction
Bachelor of Engineering Subear Madar
Bachelor of Engineering Mark Mcbain Madden
Bachelor of Engineering Emma Maddock
Bachelor of Engineering Khaled Madhoun With High Distinction
Bachelor of Engineering Kirby Magee-Dittburner
Bachelor of Engineering Jay Maini With High Distinction
Bachelor of Architectural Studies Cameron Maiolo With Distinction
Bachelor of Engineering Khaled Tamim Majbour
Bachelor of Engineering Wsam Mustafa Majeed
Bachelor of Information Technology Elizabeth Major With High Distinction
Bachelor of Architectural Studies Abir Makki
Bachelor of Information Technology Emily Jean Marie Mallett
Bachelor of Engineering Michael Colm Maloney
Bachelor of Information Technology Jose Martin Manadan
Bachelor of Engineering Alexander James Manbeck
Bachelor of Architectural Studies Jeremiah Tagarino Mangilit
Bachelor of Information Technology Amanda Mankal
Bachelor of Engineering Alexander Cameron Mann With High Distinction
Bachelor of Engineering Mohamed Mansour With Distinction
Bachelor of Engineering Taylor Mantel
Bachelor of Engineering Shaviyo Marasinghe
Bachelor of Engineering Stefan Goshev Marinov With High Distinction
Bachelor of Engineering Loulia Massarani
Bachelor of Engineering Joel Joe Mathew
Bachelor of Engineering Ross Cameron Matthew
Bachelor of Engineering William Ruifan Ma With High Distinction
Bachelor of Engineering Alexander James May
Bachelor of Engineering Jessica Marie Mayenburg
Bachelor of Engineering Evan Mitchell McCallum
Bachelor of Engineering Jaedon Driscoll McColl
Bachelor of Information Technology Colin Mcculloch With High Distinction
Bachelor of Engineering Eimhin Patrick McDonald With High Distinction
Bachelor of Engineering Mathew Avery Thomas McEwan
Bachelor of Engineering Cameron M. McFadden
Bachelor of Engineering Colin McKay With High Distinction
Bachelor of Engineering Cullen McQuaid
Bachelor of Industrial Design Liana Siina Meere With High Distinction
Bachelor of Industrial Design Yasmin Maliha Mehdi With Distinction
Bachelor of Information Technology Darshani Radhika Mehta
Bachelor of Engineering Benjamin Melone With High Distinction
Bachelor of Engineering Jonathan Noel Menard
Bachelor of Engineering Michael Christopher Menchetti
Bachelor of Engineering Zeanne Maria Mendonsa
Bachelor of Architectural Studies Mark Joseph Meneguzzi With High Distinction
Bachelor of Engineering Samuel James Kolbach Menendez
Bachelor of Architectural Studies Alec Quinn Meneses
Bachelor of Information Technology Christina Anne Merpaw
Bachelor of Information Technology Vanessa Mfurayabo
Bachelor of Architectural Studies Zundi Miao
Bachelor of Architectural Studies Alexandra Miller With High Distinction
Bachelor of Engineering Rowan Alexander Miller With High Distinction
Bachelor of Architectural Studies Jessica Clarisse Miranda
Bachelor of Architectural Studies Danica Mitric With Distinction
Bachelor of Engineering Nolan Moak
Bachelor of Engineering Abdulrahman Yusuf Modibbo With Distinction
Bachelor of Engineering Aron Kamran Mohammadi With Distinction
Bachelor of Engineering Essam Mohammed
Bachelor of Engineering Saifuddin Mohammed
Bachelor of Information Technology Pranav Mohanan
Bachelor of Engineering Aathavan Mohanathas
Bachelor of Engineering Mithun Mohanathas
Bachelor of Industrial Design Sina Mohsenimanesh
Bachelor of Engineering Kate Montgomery With High Distinction
Bachelor of Engineering Andrew Christopher Moore
Bachelor of Information Technology Eric Daniel Moore
Bachelor of Industrial Design Mina Morcos With High Distinction
Bachelor of Engineering Brendan Michael Morin
Bachelor of Engineering Quazi Nayeeb-E Mowla
Bachelor of Engineering Arthur Andrew Mrozek
Bachelor of Information Technology Conor Ewan Mulcahy With Distinction
Bachelor of Information Technology Cassandra Mulder With High Distinction
Bachelor of Engineering Warren Morris Munro
Bachelor of Engineering Travis Borden Murison
Bachelor of Engineering Omar Tawfiq Mustafa With Distinction
Bachelor of Engineering Godwin Gichuhi Mwaniki
Bachelor of Engineering Mohamed Wael Mohamed Aly Mahmoud Nabet
Bachelor of Engineering Fairooz Nabi
Bachelor of Engineering Ahmed Nadeem
Bachelor of Architectural Studies Red Tameko Narvasa With Distinction
Bachelor of Engineering Muneeb Ahmed Nasir With High Distinction
Bachelor of Engineering Goutham Naveen Babu
Bachelor of Engineering Yorgan Arasu Nayagam
Bachelor of Engineering Maxime Muhayimana Ndutiye
Bachelor of Engineering David Neale With Distinction
Bachelor of Engineering Daniel David Neasmith
Bachelor of Information Technology Aleks Patrisio Neyra Alvarado
Bachelor of Information Technology Hoang Thach Thao Nguyen
Bachelor of Engineering Zachary Huy Nguyen
Bachelor of Engineering Michael Elijah Nicolas
Bachelor of Engineering Simon Noel
Bachelor of Engineering Shaza Ahmed Nosir With High Distinction
Bachelor of Industrial Design Senafa Burgess Noudehou
Bachelor of Engineering Yousef Nour
Bachelor of Engineering Abdillahi Mohamed Nur
Bachelor of Engineering Jason Kevin Nyentap With High Distinction
Bachelor of Engineering Osayimwen Justice Odia
Bachelor of Engineering Ogheneruemuse Mary Oji
Bachelor of Engineering Samuel Olutoba Ojo
Bachelor of Information Technology Suaad Aderayo Oloso
Bachelor of Engineering Ivar Orane Oosthuizen
Bachelor of Engineering Jimisola Oriyomi
Bachelor of Engineering Rafe Alexander Osborne
Bachelor of Engineering Hodhan Osman
Bachelor of Engineering Oghenero Jude Ovwagbedia
Bachelor of Information Technology Alparslan Ahmed Ozturk With Distinction
Bachelor of Engineering Vlad David Pac
Bachelor of Architectural Studies Luis Daniel Panchi Galvan
Bachelor of Engineering Giuseppe Joshua Papalia
Bachelor of Engineering Junhee Park
Bachelor of Engineering Denver James Parliament
Bachelor of Information Technology Aleksandr Paromenskiy
Bachelor of Engineering Nibas Paskaran
Bachelor of Architectural Studies Jaykumar Hiteshkumar Patel
Bachelor of Engineering Mrunal Patel
Bachelor of Engineering Pooja Arvind Patel
Bachelor of Engineering Dhyanesh Pathak
Bachelor of Engineering Marian Angel Patrick
Bachelor of Engineering Michael Patsula With Distinction
Bachelor of Engineering Reid William Paxton With High Distinction
Bachelor of Engineering William Ethan Payne
Bachelor of Engineering Omar Leonardo Paz Paz
Bachelor of Engineering Pathirage Kevin Charaka Perera
Bachelor of Engineering Silas William Perks With Distinction
Bachelor of Industrial Design An Van Pham With Distinction
Bachelor of Engineering Ethan Paul Philion With High Distinction
Bachelor of Engineering Robert Kenneth Pickard
Bachelor of Engineering Matthieu Pickens
Bachelor of Engineering Mounica Pillarisetty
Bachelor of Engineering Jonathan Ludwig Plangger With High Distinction
Bachelor of Engineering Allison Kimberly Plourde With High Distinction
Bachelor of Engineering Rajitha Polwatta Gallage Kumarasinghe
Bachelor of Industrial Design Eric Ross Pond With Distinction
Bachelor of Information Technology Ricky Ka Ming Poon With Distinction
Bachelor of Engineering Nicholas Hugh Porter
Bachelor of Information Technology Isabelle Potvin With High Distinction
Bachelor of Engineering Raven Shiera Nelmida Pradez With Distinction
Bachelor of Industrial Design Connor Ross Pritchard
Bachelor of Information Technology Dante Provenzano
Bachelor of Engineering Isaac Andrew Pruner
Bachelor of Engineering Chang Qiu
Bachelor of Engineering Henggong Qu
Bachelor of Engineering Taylor Rose Quibell
Bachelor of Architectural Studies Dylan D. Rachpaul
Bachelor of Engineering Mariana Rosita Rafael-White With High Distinction
Bachelor of Engineering Gurveer Singh Rai
Bachelor of Engineering Anuradha Rajkumar With Distinction
Bachelor of Engineering Saleh Ramadan
Bachelor of Engineering Shanmugarajah Rameshkanna
Bachelor of Engineering Pranav Rathod
Bachelor of Engineering Kayla Micheline Reade With High Distinction
Bachelor of Engineering Jackson Garrett Reid With High Distinction
Bachelor of Architectural Studies Pamela Reid
Bachelor of Engineering Courtney Mae Rhuland
Bachelor of Engineering Marta Nunes Ribeiro
Bachelor of Engineering Aldous Galen Rice-Leech With High Distinction
Bachelor of Engineering Daniel Thomas Richards With High Distinction
Bachelor of Engineering Zachary John Riley
Bachelor of Engineering Jeremy Ringuette
Bachelor of Engineering John Carlo Robazza
Bachelor of Engineering Dominique Eva Romain
Bachelor of Engineering Ahmed Romih
Bachelor of Engineering Madeleine Root Bartley With High Distinction
Bachelor of Engineering Bay Ross
Bachelor of Engineering Harrison James Rothwell
Bachelor of Engineering Stefan Joseph Didier Ghislain Rottier With High Distinction
Bachelor of Engineering Tatyana Roumie With High Distinction
Bachelor of Engineering Beshr Gheis Roustom
Bachelor of Engineering Milan Alcide Craig Roy
Bachelor of Information Technology Neeharika Roy
Bachelor of Engineering Devon Rudyk
Bachelor of Architectural Studies Angelica Valentina Ruiz Rodriguez
Bachelor of Engineering Connor Alexander Ruprecht
Bachelor of Engineering Austin William Rye With High Distinction
Bachelor of Engineering Youssef Saghbini
Bachelor of Information Technology Deka Said
Bachelor of Engineering Ibrahim Dahir Said
Bachelor of Engineering Ahmed Sakr With High Distinction
Bachelor of Industrial Design Anthony Alexander Salahor With High Distinction
Bachelor of Engineering Louai Mohamed Salama
Bachelor of Engineering Djordje Samardzic
Bachelor of Engineering Sudarsana Sandeep
Bachelor of Engineering Abhiram Santhosh
Bachelor of Engineering Maninder Singh Sapran
Bachelor of Engineering Joshua Sargusingh With High Distinction
Bachelor of Architectural Studies Razisan Sasikaran
Bachelor of Engineering Thomas Saville
Bachelor of Engineering Rebekah Rachel Scanga
Bachelor of Engineering Brandon Derrick Schelhaas With High Distinction
Bachelor of Engineering Jessica Anne Schmid
Bachelor of Industrial Design Julia Gabriella Schnarr With High Distinction
Bachelor of Industrial Design Sarah Seaifan
Bachelor of Architectural Studies Lara Sedele
Bachelor of Information Technology Ryan Segaert
Bachelor of Information Technology Aidan Seguin-McPeake
Bachelor of Engineering Tait Demers Seguin With Distinction
Bachelor of Engineering Madeline Joy Selby
Bachelor of Engineering Aritra Sengupta
Bachelor of Architectural Studies Isabel Serna-Moll
Bachelor of Engineering Zara Serra King
Bachelor of Industrial Design Geemal Sevathean
Bachelor of Engineering Ahmad Shahbaz With Distinction
Bachelor of Engineering Kamaluddin Shakiri
Bachelor of Engineering Helmy Eyad Shaklya
Bachelor of Engineering Derek Shao With High Distinction
Bachelor of Engineering Kabir Kishore Sharan With High Distinction
Bachelor of Engineering Sahil Sharma
Bachelor of Engineering Shoana Sharma
Bachelor of Architectural Studies Lauren Elizabeth Sharpe With Distinction
Bachelor of Engineering Said Sheikh-Omar
Bachelor of Engineering Sihao Shen With High Distinction
Bachelor of Engineering Aisha Mala Sheriff
Bachelor of Engineering Xucheng Shi
Bachelor of Engineering Marko Simic
Bachelor of Information Technology Padraigh Ariel Sinasac
Bachelor of Engineering John Christopher Singer
Bachelor of Engineering Jashan Deep Singh
Bachelor of Engineering Jaskaran Singh
Bachelor of Engineering Arushan Sinnadurai
Bachelor of Engineering Boyan Rostislavov Siromahov
Bachelor of Engineering Andrew Ferenc Skerlan
Bachelor of Engineering Dustin Skilliter
Bachelor of Information Technology Devin John Archie Sloan
Bachelor of Architectural Studies Brandon Frederick Glenn Smith With Distinction
Bachelor of Engineering Daniel Lauren Lejeune Smith
Bachelor of Engineering Mathew Thomas Smith With High Distinction
Bachelor of Engineering Morgan Smith
Bachelor of Engineering Stephen John Smolej
Bachelor of Engineering Joseph Daniel Snyder
Bachelor of Engineering Brad William Sobczak With High Distinction
Bachelor of Engineering Everett Thomas Soldaat
Bachelor of Engineering Cameron Robert Somers
Bachelor of Engineering Dhrumil Soni
Bachelor of Engineering Matthew Étienne Soulodre
Bachelor of Engineering Lauren Olivia Soulsby With High Distinction
Bachelor of Engineering Jake Staples With High Distinction
Bachelor of Engineering Julia Starkiewicz
Bachelor of Engineering Alexander Mark Stevens
Bachelor of Engineering Alexandre Joseph Daniel St-Jacques
Bachelor of Architectural Studies Goce Stojanoski With Distinction
Bachelor of Engineering Russell Bram Stoker
Bachelor of Engineering Graham Douglas Gibson Stokes
Bachelor of Engineering Jared Michael Strachan
Bachelor of Engineering Jordan Conrad Stumpf
Bachelor of Engineering Lucas Stys
Bachelor of Engineering Sean Michael Sullivan With High Distinction
Bachelor of Engineering Nelson Su
Bachelor of Industrial Design Molly Hazel Duffy Surette With High Distinction
Bachelor of Engineering Benjamin Nuryusuf Susilo
Bachelor of Architectural Studies Eilidh Lauren Taylor Sutherland With High Distinction
Bachelor of Engineering Mohamed Swelam With High Distinction
Bachelor of Engineering Najaf Syed With Distinction
Bachelor of Engineering Dmytro Sytnik
Bachelor of Engineering Jolar Tabungar
Bachelor of Engineering Chang-Jie Tai
Bachelor of Engineering Dylan Tang
Bachelor of Engineering William Nathaniel Tanujaya
Bachelor of Industrial Design Sofia Tapia Buchelli With High Distinction
Bachelor of Engineering Muhammad Tarequzzaman
Bachelor of Engineering Daniyal Tariq
Bachelor of Architectural Studies Salome Teran With Distinction
Bachelor of Engineering Ahadu Anteneh Tesfaye With Distinction
Bachelor of Engineering Arichatan Tharmakularajah
Bachelor of Engineering Aures Thomas
Bachelor of Engineering Lucas Thorpe
Bachelor of Engineering Caleb Luigi Thuswaldner
Bachelor of Engineering Jozef George Edward Tierney
Bachelor of Engineering Spencer Tigere
Bachelor of Engineering Marcus Tjoa
Bachelor of Architectural Studies Brandon Robert Todd With Distinction
Bachelor of Information Technology Sara Tolba
Bachelor of Engineering Dilip Tomar With Distinction
Bachelor of Engineering Adrian Hiu-Jun Tong
Bachelor of Information Technology Jonathan Toppari
Bachelor of Engineering Ryan John Tordesillas
Bachelor of Engineering Cameron Toswell
Bachelor of Engineering Anh Khoa Tran With High Distinction
Bachelor of Engineering Christophe Tran With High Distinction
Bachelor of Engineering Andrew Tranfo With High Distinction
Bachelor of Engineering Thomas Tran
Bachelor of Engineering Samantha Christina Tripp
Bachelor of Architectural Studies Karen Valeria Trivino Arenas With High Distinction
Bachelor of Industrial Design Jacqueline Truong With Distinction
Bachelor of Engineering Steve Biaya Tshimanga
Bachelor of Engineering Nicole Tsiolas
Bachelor of Engineering Matthew Tung
Bachelor of Engineering Victor Nwakama Ubaru
Bachelor of Engineering Ifeanyi Somto Umeh
Bachelor of Engineering Adriano Paolo Urgolo
Bachelor of Engineering Leire Katixa Uribe Llerena
Bachelor of Engineering Alexander Jonathan Urquhart With High Distinction
Bachelor of Engineering Gokulan Vaasuthevan With Distinction
Bachelor of Engineering Michaela Evanne Van Beinum
Bachelor of Engineering Sean Thompson Vander Glas
Bachelor of Engineering Nicholas Luke Van der sanden With High Distinction
Bachelor of Engineering Margot Erin Vandesande
Bachelor of Information Technology Kaide Van With Distinction
Bachelor of Engineering John Brayden Vasudev
Bachelor of Engineering Matthew Vatamaniuck With High Distinction
Bachelor of Engineering Julie Anna Davis Vincent With High Distinction
Bachelor of Information Technology Maxime Vincent
Bachelor of Engineering Nicolas Virc
Bachelor of Engineering Aaron Kwaku Vormaworh
Bachelor of Engineering William Scott Voteary
Bachelor of Engineering Marie Michelle Voyer With Distinction
Bachelor of Engineering Nicholas Alexander Wadsworth
Bachelor of Architectural Studies Khadija Waheed
Bachelor of Engineering Colin Elwood Edgar Wallace
Bachelor of Engineering Malcolm Spencer Wallace
Bachelor of Engineering David Wang With High Distinction
Bachelor of Engineering Joshua Yaoding Wang With High Distinction
Bachelor of Engineering Xiling Wang
Bachelor of Engineering Yihao Wang
Bachelor of Engineering Yufan Wang
Bachelor of Engineering Ziyan Wang
Bachelor of Architectural Studies Nadisha Wanniarachchige
Bachelor of Engineering Edward Paul Gordon Warhurst With High Distinction
Bachelor of Engineering Devin Leaver Warkentin
Bachelor of Engineering Patrick Leonce Wegner
Bachelor of Engineering Laura Jean Wheeler With High Distinction
Bachelor of Engineering Glenn Thomas Whitehead
Bachelor of Engineering Johanna Katherine Whitehead With High Distinction
Bachelor of Engineering Nicholas Simon Wicklund With High Distinction
Bachelor of Engineering Benjamin William Wiebe With Distinction
Bachelor of Engineering Michael David Wiebe With High Distinction
Bachelor of Engineering Scott Wiffen
Bachelor of Engineering David Alexander Wilding With Distinction
Bachelor of Engineering Sydney Lillian Elva Wilkins
Bachelor of Engineering Jeremy Glenn Williams
Bachelor of Engineering Trenton Kenneth Williamson
Bachelor of Engineering Tyler Charles Williams
Bachelor of Engineering Mackenzie Quade Willis
Bachelor of Engineering Alana Monique Wilson
Bachelor of Engineering Wesley Bryan Wilson
Bachelor of Engineering Angus Cailean Wood
Bachelor of Engineering Claire Woodfield With Distinction
Bachelor of Industrial Design Tyler Malcolm Worden
Bachelor of Engineering William Hunter Wright With High Distinction
Bachelor of Architectural Studies Wei Chao Wu
Bachelor of Engineering Yuxin Wu
Bachelor of Engineering Boyuan Xiao
Bachelor of Engineering Zhongtian Xia
Bachelor of Engineering Jerry Xiong With Distinction
Bachelor of Engineering Zhuo Xiong
Bachelor of Engineering Chaofan Xu With High Distinction
Bachelor of Engineering Xiaodong Xu With Distinction
Bachelor of Architectural Studies Britney Yan With Distinction
Bachelor of Engineering Yu-Kai Yang
Bachelor of Engineering Souheil Yazji With Distinction
Bachelor of Engineering Yikun Yin
Bachelor of Engineering Alyssa Young
Bachelor of Engineering Thomas Young
Bachelor of Information Technology Owen Yuen
Bachelor of Information Technology Thomas Yungblut
Bachelor of Engineering Xinping Yu
Bachelor of Industrial Design Zeming Yu With High Distinction
Bachelor of Engineering Saeed Zaidan
Bachelor of Engineering Gieorgi M. Zakurdaev
Bachelor of Information Technology Caleb Alexander Zavits
Bachelor of Engineering Haixu Zhang
Bachelor of Architectural Studies Ruo Yang Zhang
Bachelor of Engineering Yichen Zhang With High Distinction
Bachelor of Engineering Chengkuan Zhao
Bachelor of Engineering Zuoxi Zhao
Bachelor of Engineering Bolin Zhu
Bachelor of Engineering Huaiyu Zhu
Bachelor of Engineering Xiangyu Zhu
Bachelor of Engineering Josue Irenge Zihalirwa
Bachelor of Information Technology Jacob Zachary Zivontsis